Ubytování v soukromí pro všechna roční období

Navštivte Jižní Čechy, ubytujeme Vás v soukromí 2 km od města Kaplice, 10 km od hraničního přechodu Dolní Dvořiště, 25 km od Českého Krumlova. V zimě, na jaře, v létě či na podzim - přijet můžete v jakékoliv roční období.
Za příjemné ceny pronajímáme špičkově vybavený apartmán 4+1 s kapacitou až 10 osob, půdní vestavba je s vlastním vchodem zcela samostatnou součástí selské chalupy. Hostům je k dispozici nejen příjemné ubytování, ale také venkovní posezení, bazén či dětské hřiště. Přijet k nám můžete na víkendový či týdenní pobyt, možné je i tranzitní přespání, mimo sezónu ubytováváme i pracovní skupiny.
Odpočiňte si v příjemném letním bytě a hezké chalupě na Českokrumlovsku zároveň. V létě si užijete spoustu zábavy, tipů na výlety pro Vás máme spoustu - a v zimě se od nás dá jezdit na sjezdovky s dětskými vleky a školičkami pro začátečníky.
Kaplicko je turisticky méně známou lokalitou na pomezí Novohradských hor a Šumavy a naši hosté jej objevují již osmou sezónu. Přijeďte k nám i Vy. Další info k ubytování naleznete na našich stránkách. Jižní Čechy i my se těšíme na vaši návštěvu!

ubytování
jižní čechy
+
chalupa U Pilných
=
pohodová
rodinná dovolená!