Odpočívejte o dovolené v naší nové zahradní pergole!

Nová pergola dostala požehnání "shora"!

Jak již víte z předchozích aktualit, přetváříme zahradu do zcela nové podoby. Její novou součástí se již pro léto 2024 stane také nová pergola.

Když jsme v roce 2022 jsme začali pracovat na projektu "úpravy exteriéru chalupy", jedním ze základních cílů bylo přesunout zónu zeleného (pasivního) odpočinku z prostorů před chalupou do nově vytvářené zahrady za chalupou.

Tento projekt pokračuje za provozu dál. Abychom vždy do června dokázali průběžně započaté stavební úkony dokončit (a že to občas v pár lidech není úplně snadné!), realizujeme dílčí změny průběžně v časovém okně "mimo hezké počasí". Děláme to srdcem, takže rozmary počasí už zvládáme bez zbytečného špačkování:-).
Právě dokončované venkovní posezení Vám nově zpříjemní Vaší dovolenou na Chalupě u Pilných již v létě 2024, mrkněte na fotky jako malou ochutnávku aktuálně realizovaných změn.
Po letech budování jiných projektů nás návrat do tvoření v Mostkách hodně baví. Pronájem chalupy je pro nás zábavou, ne prací, ne byznysem. Na placení složenek máme jiná zaměstnání či firmy. Je to taková "srdcovka", kde zásadní odměnou pro Pilných je Vaše spokojenost. Pokud jste již u nás na dovolené byli, víte, že to není jen proklamace. A pokud ne, napravte to. Na letní i zimní dovolenou jste srdečně zváni. Nepromeškejte svou objednávku a vyberte si poslední volné letní termíny.

ubytování
jižní čechy
+
chalupa U Pilných
=
pohodová
rodinná dovolená!