Ubytování v soukromí jižní Čechy

rodina PilnýchStatistiky cestovního ruchu říkají, že ubytování v jižních Čechách neztrácí na popularitě. A pokud teď čtete tento text, jsme rádi, že jste se při hledání ubytování proklikali až k naší nabídce. 
V roce 2007 jsme se tak pustlili do rekonstrukce půdního prostoru chalupy a zhruba po půlroce budování byl na světě podkrovní apartmán, který si můžete pronajmout kdykoliv v kalendářním roce. V prbních letech nám s ubytováním hostů pomáhala mamka, která žila v přízemí chalupy. Dnes už se na naše snažení dívá z obláčku a protože si to sama přála, po menší rekonstrukci si nyní můžete pronajmout i přízemní apartmán. Tedy již celou chalupu.

Nabízení ubytování v soukromí je naším koníčkem a i po letech je pro nás nejvyšší prioritou spokojenost hosta. A i když nás další projekty (rozuměj mimo jiné pět různě starých nedospělců v rodinách Pilných) děti) zaměstnávají někdy až běda, k projektu "chceme nabízet krásné ubytování" se po troškách vracíme neustále.

I když jsou ubytovací katalogy, zaměřené na jižní Čechy, plné dalších nabídek ubytování v soukromí, pronájmů chalup, pronájem apartmánu či ubytování v penzionu, my si neskromně myslíme, že už nemusíte hledat dále. Zkušenosti z minulých let nás k výše uvedenému neskromnému tvrzení opravňují. Ubytováváme nejen rodiny s dětmi, ale díky celkové ubytovací kapacitě i různé skupiny hostů, kteří hledají hezké ubytování za solidní peníze nedaleko Kaplice.

Pokud si chcete ověřit, že výše uvedené nejsou jen prázdné fráze, nelze jinak, než nás navštívit. Za Pilných vás k návštěvě co nejsrdečněji zvu.

                                                                                                                       Pavel Pilný

                                                                                                                       

ubytování
jižní čechy
+
chalupa U Pilných
=
pohodová
rodinná dovolená!