Ubytování v soukromí jižní Čechy

rodina PilnýchUbytování jižní Čechy. Tak zní fráze, kterou nejčastěji napíše našinec do vyhledávače, když chce strávit dovolenou v ČR a začne hledat ubytování. A možná, že objeví právě naši nabídku. 
Když před lety odešla mamka do důchodu, nemohla si na stav "bez práce" vůbec zvyknout. A nás napadlo, že je tu cesta, jak nudícího se důchodce zaměstnat. Že i naše lokace chalupy a mikroregion Kaplicko mají případným zájemcům o ubytování v jižních Čechách co nabídnout.

V roce 2007 jsme se tak pustlili do rekonstrukce půdního prostoru chalupy. Pro vaši lepší představu - Chalupa u Pilných, to je klasické selské stavení s bohatou historií, ale zejména s půdorysem 19 x 9,5 m. Půdu jsme tedy pro rekonstrukci měli k dispozici vskutku obrovskou.

Projektem "vytvoříme krásné ubytování" jsem začal žít naplno nejprve já, coby duchovní otec myšlenky, a postupně jsem nakazil i další členy rodiny. Již v červnu 2007 tak byl apartmán připraven ke kolaudaci a naše ubytování u Kaplice tak bylo nabídnuto světu. Ano, světu, protože hned v zápětí jsme spustili internetovou prezentaci apartmánu, která byla přeložena do němčiny, angličtiny i holandštiny.
Stali jsme se malým kolečkem ve velkém soukolí s názvem Cestovní ruch. Z nabízení ubytování se nám stal nový koníček a tak k tomu přistupujeme dodnes. Pronajímání nemáme jako živnost, naší hlavní prioritou i po letech zůstává spokojenost hosta. A i když nás další projekty (rozuměj nyní zejména dvě malé děti) zaměstnávají někdy až běda, k projektu "krásné ubytování" se po troškách vracíme neustále.

Jak již bylo napsáno na začátku tohoto povídání, jižní Čechy jsou oblíbenou dovolenkovou destinací. I proto jsou ubytovací katalogy, zaměřené na jižní Čechy, plné nabídek různých ubytovatelů. Ať již se jedná o ubytování v soukromí, pronájem chalupy, pronájem apartmánu či ubytování v penzionu. Pro nás je i po letech velkou výzvou obstát v konkurenci dalších ubytovacích zařízení a snad se nám to průběžně daří i díky tomu, že do všeho dáváme kus sebe a pracujeme na všem srdcem, nikoliv vždy za všech okolností pouze rozumem.

Pokud si chcete ověřit, že výše uvedené nejsou jen prázdné fráze, nelze jinak, než nás navštívit. Za Pilných vás k návštěvě co nejsrdečněji zvu.

                                                                                                                       Pavel Pilný

                                                                                                                       

ubytování
jižní čechy
+
chalupa U Pilných
=
pohodová
rodinná dovolená!