Zimní dovolená? Ubytujeme vás i v zimě.

Zimní dovolená? Ubytujeme vás i v zimě.

V zimní sezóně si u nás můžete zajistit velmi levné ubytování. A co je důležité, z apartmánu se dá poměrně rychle přejet na některý z nejbližších skiareálů a lyžovat dle chuti.

Apartmán je pronajímám po celý kalendářní rok. Nabízíme vám tak azyl také pro zimní dovolenou a příjemné rodinné ubytování pro jarní prázdniny. Díky nadmořské výšce (580 m), ve které se nachází námi nabízené ubytování, u nás "bílá" zima trvá o trochu déle. Proto si zpravidla od prosince do poloviny března můžete v nejbližším okolí apartmánu zaběžkovat či "zařádit" na saních a bobech. Na rybníku pod vsí lze bruslit. 

 

LYŽAŘSKÉ AREÁLY:


* Příznivci sjezdového lyžování uvítají, že nejbližší rodinný Ski areál - KOZÍ PLÁNĚ - je od nás vzdálený pouze 7 km (na záběrech webové kamery výše) - 2 vleky: 350 m dlouhý s regulací rychlosti jízdy a 500 m dlouhý, samoobslužný. Vnitřní vytápěné a venkovní občerstvení. Možnost večerního lyžování, umělé zasněžování, krásné dětské hřiště s malým vlekem "nekonečným lanem").Lyžařská škola pro děti i dospělé. Tel. +420 604 203 050. Další informace na www.koziplan.cz

 

* Rychle se od nás přepravíte i na Skiareál Lipno (30 km), kde je velkokapacitní parkoviště zdarma přímo pod sjezdovkami (další informace naleznete na www.lipnoservis.cz). Skiareál Lipno si právem zaslouží přívlastek "nejpohodlnější skiareál v ČR", vyzkoušet však také můžete lyžování na rakouské straně Šumavy - do lyžařské střediska Sternstein je to od nás přes hraniční přechod Studánky také pouze 30 km (další info na www.sternstein.at). 


* Ani na "velké" lyžování v Alpách však z apartmánu nebudete cestovat příliš dlouho. Nejbližší alpské středisko Pyhrn Priel (lyžařské středisko Hinterstoder, Oficiální stránky regionu Pyhrn-Priel) je od nás vzdálené pouhou hodinu a půl jízdy, 2/3 cesty absolvujete po dálnici.Budete-li u nás v zimní sezóně přespávat déle než 4 dny, dostanete od nás 10 denní rakouskou dálniční známku ZDARMA. Vzkazy hostů, kteří u nás již zimní dovolenou nebo jarní prázdniny strávili, naleznete v sekci Reference.
Shrneme-li výše uvedené, ubytováním u nás si přijdou na své jak lyžaři začátečníci, tak i ti více zkušení. Nemusíte se při svém plánování pobytu fixovat na jeden skiareál. Nejmenší účastníky zájezdu naučít lyžovat na Kozí Pláni a pak...to už necháme na vás. Ideální je spojit lyžování i s dalšími možnostmi, které se vám ubytováním na pomezí Novohradských hor a Šumavy nabízí...

ubytování
jižní čechy
+
chalupa U Pilných
=
pohodová
rodinná dovolená!