Ubytování v soukromí, s bazénem a venkovním zázemím pro hosty

Léto u bazénu

Bazén je připraven na další sezónu, voda byla zahřátá na "koupatelnou" teplotu již týden po napuštění. Tropy přišly letos poměrně brzo:-)

Základní informace pro všechny naše hosty - bazén i apartmán, vše je připraveno na léto 2015! Jižní Čechy jsou proslulé mimo jiné i tradičním rybníkářstvím, pokud si však k letní dovolené vyberete naše ubytování v soukromí, vykoupat se můžete přímo u chalupy.
Již od sezóny 2008 patří k naší nabídce ubytování také téměř hektar venkovních ploch. Zatím je zcela oplocena pouze část za chalupou, plot je je z větší části dokončen také před domem, ale zde na sebe jednotlivé části oplocení zatím nenavazují. Přesto Vám provedená úprava terénu před domem přináší naprosté soukromí, proto jsme kulatý bazén o průměru 4,5 m umístili při "kultivaci" okolí chalupy právě sem.

Bazén má hloubku 1,1 m, je tedy vhodný i pro koupání dětí. Každý rok jej připravujeme začátkem června na koupací část sezóny. K pronájmu apartmánu tak v létě hosté získají další, celkem zásadní benefit. Ihned vedle bazénu je pro ubytované k dispozici také venkovní pergola, pokud se Vám nebude chtít jet na výlet do okolí, můžete strávit celý den koupáním u bazénu. Vězte, že ten den uteče velmi rychle, máme to vyzkoušené:-)

Děti od 6 do 15 let uvítají, že do bazénu vede skluzavka. Ta je ukotvena na kotevní patky a zemní vruty. Díky tomu je skluzavka stabilní a její použití je bezpečné. Přesto bychom chtěli zdůraznit, že vstup na ní i do bazénu je pouze na vlastní nebezpečí a děti by u bazénu neměly trávit čas bez dozoru alespoň jedné dospělé osoby. Bazén je zapuštěn do země, berte prosím ohled na tento fakt zejména při pobytu s velmi malými dětmi do 4 let!

ubytování
jižní čechy
+
chalupa U Pilných
=
pohodová
rodinná dovolená!