Nová prezentace ubytování na Chalupě u PIlných

Nová webová prezentace

Od chvíle, kdy jsme spustili internetové stránky mostky.cz, proteklo v jihočeských řekách velké množství vody. Přišel čas na změnu!

Připravili jsme pro vás zcela novou prezentaci našeho ubytování v apartmánu!

Vždy jsme se snažili, aby jste na stránkách mostky.cz našli maximum informací. To nám však do jisté míry ztěžoval fakt, že stránky nebyly editovatelné přes redakční systém. 

Od ubytovaných hostů jsme i přesto při jejich ubytovávání často slyšeli chválu na naší "mikrosite". Rozuměj webovou prezentaci našeho apartmánu Chalupa u Pilných. Každou změnu na stránkách však bylo nutné realizovat s pomocí webmastera, což nás tak trochu (až zcela úplně) odrazovalo od toho, abychom vám do stránek přidávali i zcela aktuální zprávy z okolí - kulturní akce, novinky z apartmánu atp.

A protože i vývoj webových prezentací jde rychlým tempem kupředu, nastal čas na změnu. Od 15.2.2014 máte k dispozici zcela novou prezentaci našeho ubytování. Pevně doufáme, že se nová prezentace na doméně mostky.cz stane více než důstojným nástupcem "starého" webu, a to jak po grafické, tak i po obsahové stránce!

ubytování
jižní čechy
+
chalupa U Pilných
=
pohodová
rodinná dovolená!